31 خرداد 1403ارزان شدن تور تایلند در زیما سفر

0.5 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.50 (2 رای)

ارزان شدن تور تایلند در زیما سفرتایلند جزء محبوب‌ترین مقاصد گردشگری جهان محسوب می گردد.

کشور زیبای  تایلندیکی ازجذابترین کشورهای جهان است این کشور جاذبه های توریستی متعددی نظیر بازار شناور پاتایا، رودخانه چائو فرایا، باغ وحش جهانی سافاری، معبد حقیقت، نمایش سیمون کاباره، پارک تفریحی دنیای رویایی، معابد پر زرق و برق بودایی، گشت و گذار در غارها و جنگل های انبوه و بسیاری دیگر دارد. کشور تایلند مدت ها است که در فهرست برترین مقاصد گردشگری قرار دارد و تور تایلند زیما سفرنیز با در نظر گرفتن تخفیف‌های ویژه، تورهای ارزان قیمت برای سفر به این کشور توریستی را فراهم نموده است. در این یادداشتبه طور مختصر به معرفی کشور تایلند می پردازیم.

 

 
سفر به تایلند
سال های بسیار زیادی است که تایلند به عنوان مقصدی برای تعطیلات محبوبیت مضاعفی یافته است و از چندین میلیون مهمان پذیرایی می کند. بسیاری از بازدیدکنندگان چنان تحت تأثیر تعطیلات خود در تایلند قرار گرفته اند که همواره تمایل به سفر مجدد به این کشور را دارند. روش های مختلفی برای رسیدن به تایلند وجود دارد. بانکوک، با دو فرودگاهBKK و DMK، برای بیشتر مسافران تایلند مقصد اول است، اما شما هم چنین می توانید از طریق مکان هایی مانند پوکت، کرابی، چیانگ مای و غیره با یک پرواز بین المللی سفر کنید. مروری بر خطوط هوایی، زمان و مقصد و همچنین قیمت ها را می توان در اسکایسکانر یافت. اگر می‌خواهید از یک مقصد به مقصد دیگر در داخل تایلند سفر کنید، نیز روش های مختلف حمل و نقل نیز وجود دارد. این پروازها شامل پروازهای داخلی، قطارها، اتوبوس ها و همچنین کشتی‌ها است که تنها راه رسیدن به برخی از جزایر است.

 ارزان شدن تور تایلند در زیما سفربانکوک
 پایتخت تایلند، بانکوک، برای بیشتر بازدیدکنندگان اولین نقطه بازدید از تایلند است. شهر بزرگ و بسیار متنوعی است، اما در واقع برای اولین بار برای بازدید کنندگان بسیار طاقت فرسا است.
در حالی که از یک طرف، می¬توانید معابد بیشماری مانندوات آرون، وات ساک ووات فو را با کاخ سلطنتی در پایتخت مشاهده کنید، در میان آسمان خراش¬های سوخومویت قدم بزنید یا در پارک لومفینی، استراحت کنید. توقف کوتاه مدت به مدت 2-3 روز کاری است که اکثر مردم در بانکوک انجام می دهند.البته، این زمان کافی برای گشت و گذار در کل شهر نیست، اما مطمئناً احساس خوبی را برای شما ایجاد می کند.

 ارزان شدن تور تایلند در زیما سفرچیانگ مای
شهر چیانگ مای در شمال این کشور واقع شده و یکی از محبوب-ترین مقاصد تایلند است. اگر به دنبال فرهنگ و به ویژه معابد هستید، چیانگ مایمکان مناسبی برای شماست. علاوه بر معابد موجود در چیانگ‌مای، می¬توانید در بسیاری از نقاط دیگر در منطقه چیانگ مای کاوش کنید یا فعالیت داشته باشید.

 ارزان شدن تور تایلند در زیما سفرآئو نانگ، کرابی
منطقه کرابی یکی از زیباترین مناطق جنوب تایلند است. احتمالاً قبلاً آن را روی تصاویر یا فیلم ها دیده اید.صخره های عظیم آهکی، دریای فیروزه ای زرق و برق دار و جزایر بیشماری در ساحل نشان دهنده تنوع و زیبایی کرابی است. در حالی که برای ادامه مسیر به کوه فی فی یا کوه لانتا معمولا از شهر کرابی بازدید می‌شود، شهر اصلی ساحلی اوه نانگ،بازدید کنندگان زیادی را به خود جلب می¬کند. این یک استراحتگاه واقعی برای تعطیلات در تایلند است. بسیاری از رستوران ها، بازارها در خیابان ها و البته بسیاری از سواحل عالی برای بازدید وجود دارد. علاوه بر این، آهو نانگ مکانی عالی برای بازدید از جزایر خارج از ساحل در یک تور است. می توانید این کار را با تورهای سازمان یافته انجام دهید یا به سادگی در ساحل آهو نانگ بلیط خریداری کنید و با یک قایق به کوه پودا یا برخی از جزایر دیگر بروید. هم چنین، ساحل محبوب رایلی یاتونسای تنها به اندازه یک قایق کوتاه فاصله دارد.

ارزان شدن تور تایلند در زیما سفر 
پوکت
 پوکت بزرگترین جزیره تایلند و یک مکان جذاب برای تعطیلات است. این جزیره هر آنچه دل شما می‌خواهد از جمله سواحل زیبا، منظره های عالی، معابد و گشت و گذارهای بیشمار احتمالی را ارائه می¬دهد.پوکت کاملاً متنوع است. در طول تعطیلات در پوکت، می توانید درست در مرکز جزیره، در اطراف خلیج های پاتونگ، کارون یا کاتا اقامت داشته باشید. در اینجا بیشترین پیشنهادات را در زمینه سرگرمی، زندگی شبانه یا رستوران ها خواهید یافت. با این حال، آن نیز بسیار توریستی و سرزنده است. همچنین، شهر پوکت با خانه های شهری قدیمی و گاه بسیار رنگارنگ، بازار هفتگی یکشنبه شب و تپه کاهو رانگ چیزهای زیادی برای ارائه دارد. به علاوه، شما همچنین می توانید از پوکت به عنوان پایگاه بازدید از جزایر بهشتی اطراف مانند کوه یائو یای، کن بون و غیره استفاده کنید یا با یک قایق به کوه فی فی بروید.

 ارزان شدن تور تایلند در زیما سفر
کائو لاک
برای اولین تعطیلات ساحل تایلند برای مبتدیان مناسب است. با این حال، این نام می تواند کمی گیج‌کننده باشد، زیرا منظور ازکائو لاک دهکده کوچکی نیست که به همین نام است، بلکه یک منطقه کامل است که به طول چندین کیلومتر در امتداد ساحل غربی تایلند امتداد دارد. دو مکان پر بازدید منطقه کائو لاک، بانگ لا اون و بانگ نیانگ است. در اینجا بسیاری از رستوران ها، ساحل نانگ تانگ و بانگ نیانگو همچنین بانک‌ها، ماساژ و بسیاری از گزینه های خرید را پیدا خواهید کرد. در شمال این دو شهر، سواحل زیباتر مانند ساحل پلک ویپ، کهوک کهاک یاکوکونات بیچ را پیدا خواهید کرد.
این همه پیشنهادات کائو لاک نیست. آبشارها، مناظر یا حتی تورهای معروف به جزایر سیمیلان یا جزایر سورین در سواحل کائو لاک وجود دارد. همچنین بسیاری از مهمانان دوست دارند یک روز سفر به پارک ملی کائو ساک، که بین کائو لاک و سورات تانی واقع شده است، انجام دهند. به نظر ما، کائو ساک یکی از زیباترین مناطق جنوب تایلند است و قطعاً باید از پارک ملی دیدن کنید.

 ارزان شدن تور تایلند در زیما سفر
کوه سامویی
کوه سامویی پس از پوکت و کوه چانگ، سومین جزیره بزرگ تایلند است. این مکان در جنوب شرقی خلیج تایلند واقع شده است و برای دهه¬ها یک مکان محبوب برای تعطیلات بوده است. این جزیره گرمسیری تنوع زیادی را نشان می دهد و فعالیت ها و تورهای مختلفی را ارائه می¬دهد.

 ارزان شدن تور تایلند در زیما سفر
پاتایا
با وجود آنکه پاتایا شهرت چندانی ندارد، اما هنوز هم مقصدی محبوب برای تعطیلات در تایلند است.افراد زیادی هستند که از این پیشنهاد عالی در پاتایا استقبال می کنند؛ زیرا این شهر و مناطق اطراف آن چیزهای زیادی برای ارائه دارند.
سفر یک روزه به کوه لارن یک جایگزین عالی برای سواحل نه چندان زیبا پاتایا است. هم¬چنین، کاوش در مناطق اطراف آن مانند کوه بودا، پناهگاه حقیقت، باغ گیاه شناسی نونگ نوچ، تصویری کاملا متفاوت از پاتایا به تصویر می کشد.

با توجه به آنچه بیان گردید مشخص شد که کشور تایلند، کشوری جذاب برای گردشگری محسوب می‌گردد؛ البته آن چه در بالا از تایلند بیان شد تنها بخشی از جاذبه‌های این کشور محسوب می شود. بنابراین اکنون بهترین فرصت است تا با ارزان شدن تور تایلند در این شرکت هواپیمایی، شانس خود را برای بازدید از این شهرها و زیبایی‌ها از دست ندهید.

ارزان شدن تور تایلند در زیما سفر

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 5 حرف باشد
نظر شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  • هیچ نظری یافت نشد

برترین وبلاگ ها

malihejoon773
نام وبلاگ: malihejoon773
باران67
نام وبلاگ: باران67
✿ نیلوفرانه ✿
نام وبلاگ: ✿ نیلوفرانه ✿
kurosh1
نام وبلاگ: kurosh1

لینکهای ویژه