11 اسفند 1402فال روزانه 10 آبان 1395

0 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 0.00 (0 رای)

omenمتولدین ماه فروردین

امروز با به کارگیری تفکر خلاقتان آینده ای خارق العاده را در ذهنتان برای خود به تصویر خواهد کشید. این افکار شما قدرتی دارند که با وجود آنکه کاملا متوجه تفاوت بین رویا و واقعیت هستید، می توانند شرایط موجود و اتفاقاتی که دارند می افتند را به طور مثبتی تحت تأثیر قرار دهند. اگر رویاهایتان ریشه در واقعیت داشته باشند می توانید با به کارگیری قدرت تخیلتان در کنار نگرش واقع گرایانه و منطقی خود جادو کنید. امروز در جایی که فکرش را نمی کنید با شخصی که اصلا انتظارش را هم ندارید دیدار خواهید داشت. سعی نکنید جزئیات این دیدار را خودتان برنامه ریزی کنید و اجازه بدهید همه چیز با همان جریانی که لازم است پیش برود.

متولدین ماه اردیبهشت

امروز ممکن است که یک نفر شما را فریب بدهد، اما با کمی تحلیل جدی و منطقی خواهید فهمید که در واقع قربانی طمع خود برای رسیدن به نتیجه دلخواهتان شده اید. شما همان چیزی را می شنوید که خودتان دلتان می خواهد باور کنید و همین باعث می شود در درک پیامی خیلی واضح و مشخص دچار سوء تفاهم شوید. با این همه هر چه سریعتر واقعیت را بپذیرید آسیب کمتری به شما وارد خواهد شد. اگر می بینید نظرتان با نظر سایر اعضای گروه دوستان و یا همکارانتان متفاوت است نگران نشوید و اعتماد به نفس خود را هم از دست ندهید. این اصلا چیز بدی نیست و شاید حتی حق با شما باشد، پس از نظر خود دفاع کنید.

متولدین ماه خرداد

امروز حرف هایتان می توانند تاثیر بسیاری روی شنوندگانتان داشته باشند، پس مواظب آن چه از دهانتان بیرون می آید باشید. البته این بدان معنا نیست که باید حرفتان را تغییر داده و یا دروغ بگویید، فقط حرف ها و کلمات خود را با دقت بیشتری انتخاب کنید. ایجاد تعادل بین نگرش همراه با بی خیالی شما نسبت به زندگی و دغدغه های جدی که در محل کارتان برای شما وجود دارند می تواند استرس و فشار زیادی را به شما تحمیل کند. بهترین کاری که از دستتان بر می آید این است که در رفتار و مکالمات خود نهایت صداقت را داشته باشید. شما از این می ترسید که مبادا در رابطه عاشقانه تان بیش از اندازه از خود بیخود شده باشید و رفتاری غیر منطقی داشته باشید، خودتان را با این فکرها محدود نکنید!

متولدین ماه تیر

امروز شما کارتان را خیلی جدی گرفته اید، اما با وجود آن که طبق معمول همیشه شما کارتان را با مسئولیت پذیری تمام دارید انجام می دهید ممکن است در محل کارتان و با همکارانتان به مشکل بر بخورید. مسلما اولین وظیفه شما این است که مسئولیت های کاری خود را به انجام برسانید، اما کمی تفریح و استراحت هیچ تعارضی با انجام موفقیت آمیز کارهایتان ندارد و لزوم یندارد همکارانتان را به خاطر چنین چیزهایی مورد تمسخر و یا سرزنش قرار دهید. پیش از آن که به فکر فرصت هایی که پیش روی خود می بینید باشید باید سعی کنید تعهدات فعلی خود را به بهترین شکل ممکن  به انجام برسانید و خودتان را زیر بار مسئولیت های گوناگون خسته نکنید.

متولدین ماه مرداد

برنامه کاریتان به حدی فشرده شده است و آنقدر کارهای مختلف برای انجام دادن در انتظارتان هستند که هیچ زمانی برای انجام کارهای خلاقانه مورد علاقه تان برای شما باقی نمانده است. شما باید فعلا تمام تلاشتان را صرف سبک تر کردن برنامه کاریتان بکنید و کارهایی را انجام دهید که فوریت و اهمیت بیشتری دارند. در طول روز کمی هم به خودتان استراحت داده و در عالم خیال و رویا برای کارهایی که دلتان می خواهد انجام دهید برنامه ریزی کنید البته مواظب باشید یادتان نرود که در دنیای واقعی مسئولیت های زیادی در انتظارتان هستند. در پایان روز زمانی را هم صرف استراحت و به کار گیری روش هایی که باعث به وجود آمدن احساس آرامش در شما می شوند نمایید.

متولدین ماه شهریور

امروز ممکن است با وضعیتی مواجه شوید که باعث شود به عقل خودتان هم شک کنید. از آنجایی که در نتیجه گیری کردن معمولا به دنبال روشی تحلیلی و منطقی هستید، تاکیدی که در حال حاضر روی به کار گیری حس ششمتان دارید خودتان را هم شگفت زده خواهد کرد. متاسفانه توجه کردن به حس درونیتان در حال حاضر می تواند جنبه های منفی نیز داشته باشد. پس در کنار گوش کردن به ندای درونتان تصمیم گیری نهایی را به عهده عقل و منطق خود بگذارید تا بهترین نتیجه ممکن را بگیرید. در زمینه روابط عاطفی نیز احساساتتان می توانند نگرش شما را به شدت تحت تاثیر قرار داده و اجازه ندهند تصمیم گیری درستی داشته باشید، چشم هایتان را خوب باز کنید.

متولدین ماه مهر

امروز همین طور که یک قدم دیگر رو به بالا بر می دارید ناگهان متوجه می شوید که هنوز مسافت زیادی تا قله باقی مانده است و راهی که پیش رو دارید را دست کم گرفته بودید. در واقع از پایین کوه مسیر خیلی کوتاه تر و هموارتر به نظرتان می آمد و حالا می بینید که واقعیت چیز دیگری است. نگران نشوید و واکنش شدیدی هم از خودتان نشان ندهید، این کار تنها باعث خواهد شد تعادل خود را از دست داده و به سمت پایین سقوط کنید. خودتان را جمع و جور کنید و پس از کمی استراحت با برنامه ریزی و قدم به قدم پیش بروید تا خیلی زودتر از آن چیزی که فکرش را می کنید و انتظارش را دارید قله ای را که همیشه آرزویش را داشته اید فتح کنید.

متولدین ماه آبان

امروز سعی نکنید کارهای خودتان را بیش از اندازه مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید. اگر بخواهید به هر چیزی گیر داده و تک تک جنبه های آن را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهید در نهایت به هیچ جایی نخواهید رسید. این موضوع در مورد احساساتتان نیز صادق است و نباید سعی کنید برای تمامی احساسات خود توجیهی منطقی پیدا کنید. شما باید به احساسات خود اجازه دهید که به طور طبیعی جریان پیدا کنند و به اجبار مسیر آنها را به سوی مغز خود هدایت نکنید. امروز ترجیح می دهید در مورد وضعیت اقتصادی و سیاسی و سایر مسائل اجتماعی با کسی بحث نکنید. نه این که علاقه ای به این حرف ها نداشته باشید، در واقع مشکل این است که آنقدر هیجان زده می شوید که خونتان به جوش می آید.

متولدین ماه آذر

امروز این که بخواهید سعی کنید بین انتظاراتی که دیگران از شما دارند و نیازهای شخصی خودتان تعادل ایجاد کنید تلاشی کاملا بیهوده است. شما به دنبال یافتن معنای آنچه در دنیای اطرافتان اتفاق می افتد هستید و دوستانتان فکر می کنند مشکلی برایتان پیش آمده است که باعث شده دلتان نخواهد با آنها در تفریحات و خوش گذرانی هایشان همراه شوید. هرچند دلتان نمی خواهد تسلیم انتظارات دیگران شوید، اگر فکر می کنید شرکت در فعالیت های اجتماعی می تواند فرصتی برای برقراری یک رابطه معنادار و پایدار را برای شما به وجود بیاورد قبل از این که به آنها جواب رد بدهید کمی فکر کنید و فرصت هایتان را ساده از دست ندهید.

متولدین ماه دی

آینده روز به روز روشن تر به نظر می رسد، با این حال تا زمانی که به کارهای قبلیتان سر و سامان نداده اید احساس آمادگی لازم برای برداشتن قدم بزرگ بعدیتان را نخواهید داشت. قدرت تخیلتان امروز خیلی خوب دارد کار می کند، اما به جای این که الهام بخش شما باشد بیشتر باعث حواس پرتیتان می شود. همکاری در پشت صحنه یک پروژه بزرگ کاری می تواند کمک بسیاری به شما کرده و زمینه ساز رشد و تحول شما باشد. آنچه آرزویش را دارید در ذهن خود تصور کنید و سپس برای رسیدن به آن و تبدیل کردن آن به واقعیت هر تلاشی که لازم است را انجام دهید، صد البته که خیال پردازی برای تحقق رویاهایتان کافی نیست.

متولدین ماه بهمن

شما امروز همچنان بین دنیای خیال و واقعیت در نوسان هستید، اما حداقل این توانایی را دارید که فرق بین آرزوهای غیر واقع گرایانه و واقعیت قابل لمس را درک کنید. در حال حاضر شما این توانایی فوق العاده را دارید که تمامی جزئیات آینده خود را به همان صورتی که خودتان می خواهید باشند و بدون قاطی کردن رویاهایتان با کارهای خسته کننده ای که اکنون باید انجام دهید به تصویر کشید. این شما هستید که دارید این تصویر را نقاشی می کنید و فقط خودتان می توانید تصمیم بگیرید که چه شکلی باید باشد، اگر رنگ ها را به دقت انتخاب کرده و تحت تأثیر نظرهای اطرافیان قرار نگیرید نتیجه ای که به دست خواهید آورد یک شاهکار تکرار نشدنی خواهد بود.

متولدین ماه اسفند

امروز تجربه هایتان تحت تأثیر رویاها و خواسته هایتان قرار دارند و این موضوع روی قدرت درک شما تاثیر گذاشته است. متاسفانه ممکن است نتوانید تصویر واضحی از دنیای طرافتان داشته باشید و مرز بین افکار و احساسات خود را به درستی تشخیص دهید. با این حال اهمیت نشانه هایی که می بینید را دست کم نگیرید، آنها می توانند شما را خیلی خوب در رابطه با آینده تان مورد راهنمایی قرار دهند. اجازه ندهید احساسات کنترل امور را از دست شما خارج کنند، اگر چشمانتان را خوب باز کنید خواهید دید که کلید حل مشکلتان درست جلوی چشمانتان قرار گرفته بوده و شما با کله شقی تمام اصرار داشته اید که آن را نبینید.

 

 

 

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 5 حرف باشد
نظر شما بعد از تایید مدیریت منتشر خواهد شد.
  • هیچ نظری یافت نشد

برترین وبلاگ ها

malihejoon773
نام وبلاگ: malihejoon773
باران67
نام وبلاگ: باران67
✿ نیلوفرانه ✿
نام وبلاگ: ✿ نیلوفرانه ✿
kurosh1
نام وبلاگ: kurosh1

لینکهای ویژه